Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUTIT PT. MOTOFOARFECA TG2750XP

Număr anunț
DA20185419
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,94 RON
Valoare atribuită
431,94 RON
Data publicării
26.04.2018 15:33
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,94 RON

din 431,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.