Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor

Număr anunț
DA20170830
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA COOPERATIVA MESTESUGAREASCA UNIREA SCM (CUI 2695729)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,98 RON
Valoare finală
478,98 RON
Data publicării
25.04.2018 16:01
Data finalizării
02.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.