Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE UN STABILIZATOR DE TENSIUNE SI 5 PLUTITOARE WC

Număr anunț
DA20170728
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FINTEUSU MIC (CUI 28743544)
Furnizor / câștigător
INPER NOVA SRL (CUI RO24604730)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
710,09 RON
Valoare atribuită
710,09 RON
Data publicării
25.04.2018 15:56
Termen limită
05.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710,09 RON

din 710,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.