Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de topografie

Număr anunț
DA20206168
Autoritate contractantă
COMUNA AVRAMESTI (CUI 4367892)
Furnizor / câștigător
LOCAL PLANING CENTER S.R.L. (CUI RO21317916)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare finală
8.000 RON
Data publicării
02.05.2018 11:06
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.