Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI ALIMENTARE TRANSP. 3KG 400/ROLA

Număr anunț
DA20201465
Autoritate contractantă
CRESA MUNICIPIULUI HUSI (CUI 14126034)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
18934000-5 · Sacose (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,82 RON
Valoare atribuită
12,82 RON
Data publicării
02.05.2018 08:10
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,82 RON

din 12,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.