Ofertă refuzată Cumpărare directă

TRANSPORT ALIMENTE SI MATERIALE

Număr anunț
DA20191091
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RAZA DE SOARE (CUI 29871509)
Furnizor / câștigător
LUCKY LUCIANO SRL (CUI RO23037670)
Cod CPV
60183000-4 · Inchiriere de camionete cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396 RON
Valoare finală
396 RON
Data publicării
27.04.2018 10:29
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.