Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare a domeniului public si privat la comunei Afumati

Număr anunț
DA20206705
Autoritate contractantă
COMUNA AFUMATI (CUI 5001953)
Furnizor / câștigător
EXCELLENT RATING SRL (CUI 28206656)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
02.05.2018 11:21
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.