Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse papetarie NUMAR DE REFERINTA: 8 PRET DE CATALOG: 660,08 RON / Unitate de masura U

Număr anunț
DA20202949
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 29261640)
Furnizor / câștigător
INGA MED PRO SRL (CUI RO15264574)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660,08 RON
Valoare atribuită
660,08 RON
Data publicării
02.05.2018 09:29
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660,08 RON

din 660,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.