Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,8% sub estimat
Saci menajeri 120L si 240L negri
- Număr anunț
- DA20197331
- Autoritate contractantă
- COMUNA POTLOGI (CUI 4280256)
- Furnizor / câștigător
- MARTIPLAST S.R.L. (CUI RO32060299)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390 RON
- Valoare atribuită
- 270 RON 30,8% sub estimat
- Data publicării
- 27.04.2018 14:00
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
270 RON
din 390 RON estimat
30,8%
Adjudecat la 69,2% din estimat · economie 120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.