Ofertă acceptată Cumpărare directă

expertiza contabila judiciara

Număr anunț
DA20196247
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
TRUST AUDITOR SRL (CUI 33215332)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
27.04.2018 13:18
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.