Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezerva hartie flipchart 70 x 100 mm 50 coli

Număr anunț
DA20189429
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Marin Coman (CUI 35577746)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30197621-5 · Bloc de hartie pentru flipchart (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,40 RON
Valoare atribuită
26,40 RON
Data publicării
27.04.2018 09:35
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26,40 RON

din 26,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.