Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Kit de roti + Kit sudura WAGT 130 AC HSB

Număr anunț
DA20193953
Autoritate contractantă
COMUNA SOLONT (CONSILIUL LOCAL SOLONT) (CUI 4353102)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
31122000-7 · Generatoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
710,09 RON
Valoare atribuită
710,09 RON
Data publicării
27.04.2018 11:58
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710,09 RON

din 710,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.