Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 42,4% sub estimat
Discuri Frana
- Număr anunț
- DA20192633
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 34322200-2 · Frane cu disc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 366,79 RON
- Valoare atribuită
- 211,11 RON 42,4% sub estimat
- Data publicării
- 27.04.2018 11:17
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,11 RON
din 366,79 RON estimat
42,4%
Adjudecat la 57,6% din estimat · economie 155,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.