Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intocmire caiet de sarcini pentru lucrari de reparatii trotuare
- Număr anunț
- DA20211980
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARGINEA (CUI 4327030)
- Furnizor / câștigător
- VALURO PROIECT S.R.L. (CUI 36342462)
- Cod CPV
- 71322100-2 · Servicii de estimare pentru lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 14:06
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro