Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti biblioteca 1848138

Număr anunț
DA20210646
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "ALEXIU BERINDE" SEINI (CUI 4884830)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
947,26 RON
Valoare atribuită
947,26 RON
Data publicării
02.05.2018 13:23
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 16:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

947,26 RON

din 947,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.