Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dulap cu usi si incuietori cu picioare inox

Număr anunț
DA20191668
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SCARLAT LONGHIN (CUI 29106116)
Furnizor / câștigător
INTREPRINDERE FAMILIALA MURARASU C. CRISTIAN (CUI RO23813401)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800 RON
Valoare finală
800 RON
Data publicării
27.04.2018 10:48
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.