Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ACHIZITIE PAHARE UNICA FOLOSINTA 200ML, 100BUC/SET
- Număr anunț
- DA20174792
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- SOLEX PLUS IMPEX SRL (CUI 6187995)
- Cod CPV
- 39221123-5 · Pahare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.292,50 RON
- Valoare finală
- 1.292,50 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 09:56
- Data finalizării
- 02.05.2018 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.