Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NICERGOLINA LPH 30MG, CT X 2BLIST. X 15COMPR. (NICERGOLINUM)
- Număr anunț
- DA20203185
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- ROMASTRU TRADING SRL (CUI RO6769462)
- Cod CPV
- 33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 919 RON
- Valoare atribuită
- 919 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 09:37
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
919 RON
din 919 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro