Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CISCO CAB-SS-V35FC=, V.35 Cable
- Număr anunț
- DA20207334
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- ETA2U SRL (CUI RO1801821)
- Cod CPV
- 32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 820 RON
- Valoare atribuită
- 820 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 11:40
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
820 RON
din 820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro