Ofertă acceptată
Cumpărare directă
K4 Full Control aparat de spalat cu presiune Karcher si consumabile motounealta
- Număr anunț
- DA20204324
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucerdea Granoasa (CUI 18866256)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.729,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.729,84 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 10:15
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.729,84 RON
din 1.729,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro