Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutii pentru procesare automata PRIMAX ROLL-FIX (fixator) - 40 litri solutie lucru

Număr anunț
DA20203114
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI RO18245860)
Cod CPV
24931230-0 · Developatoare pentru radiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94 RON
Valoare atribuită
94 RON
Data publicării
02.05.2018 09:35
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94 RON

din 94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.