Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE DEGRESANTA 500ML CIF

Număr anunț
DA20202203
Autoritate contractantă
CRESA MUNICIPIULUI HUSI (CUI 14126034)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,05 RON
Valoare atribuită
16,05 RON
Data publicării
02.05.2018 08:58
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,05 RON

din 16,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.