Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bara alimentare PDU 9 prize, intrerupator, RACK 19" Cod: R9120231

Număr anunț
DA20199444
Autoritate contractantă
Compania Municipala Tehnologia Informatiei Bucuresti SA (CUI RO37992048)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI RO26051890)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,28 RON
Valoare atribuită
167,28 RON
Data publicării
27.04.2018 16:46
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,28 RON

din 167,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.