Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROTIONAMIDUM / PETEHA 250mg comprimate

Număr anunț
DA20213391
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,08 RON
Valoare atribuită
409,08 RON
Data publicării
02.05.2018 14:47
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,08 RON

din 409,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.