Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de protectie si paza umana structura mobila TEATRUL ITINERANT TANDARICA
- Număr anunț
- DA20212588
- Autoritate contractantă
- TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
- Furnizor / câștigător
- ASPEX GUARD SRL (CUI 36924525)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.672 RON
- Valoare atribuită
- 48.768 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 14:22
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48.768 RON
din 42.672 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro