Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,1% sub estimat
MATERIAL
- Număr anunț
- DA20207925
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA „DIMITRIE ONCIUL” (CUI 16081680)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP SRL (CUI 15857687)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 992,25 RON
- Valoare atribuită
- 912,25 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2018 11:58
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
912,25 RON
din 992,25 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.