Ofertă acceptată Cumpărare directă

Turbina reutilizabila Spirometre Spirolab III,Spirodoc,New Spirobank II,Spirobank G USB si 400 piese

Număr anunț
DA20205503
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
35121300-1 · Accesorii de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.297 RON
Valoare atribuită
1.297 RON
Data publicării
02.05.2018 10:48
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.297 RON

din 1.297 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.