Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spray Pronto pentru curatare, 300 ml

Număr anunț
DA20202443
Autoritate contractantă
CRESA MUNICIPIULUI HUSI (CUI 14126034)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39833000-0 · Produse antipraf (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,08 RON
Valoare atribuită
46,08 RON
Data publicării
02.05.2018 09:09
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,08 RON

din 46,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.