Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv de stocare atașat la rețea – NAS

Număr anunț
DA20185654
Autoritate contractantă
MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
Furnizor / câștigător
LIVEROM ENTERPRISES SA (CUI RO18830570)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.831 RON
Valoare atribuită
2.831 RON
Data publicării
26.04.2018 15:43
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.831 RON

din 2.831 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.