Ofertă refuzată Cumpărare directă

Scaun birou ergonomic Confort LX, Negru stofa

Număr anunț
DA20183896
Autoritate contractantă
ENET S.A. (CUI RO8123890)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare finală
759,15 RON
Data publicării
26.04.2018 14:43
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.