Ofertă refuzată Cumpărare directă

Comanda nr. 99

Număr anunț
DA20182988
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
358,47 RON
Valoare finală
358,47 RON
Data publicării
26.04.2018 14:16
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.