Ofertă refuzată Cumpărare directă

TRANSPORT PERSOANE ALESD-BECLEAN SI RETUR

Număr anunț
DA20161800
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR SI ELEVILOR ORADEA (CUI 4641229)
Furnizor / câștigător
GAD ASER TRANS SRL (CUI RO14245639)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.032 RON
Valoare finală
1.032 RON
Data publicării
25.04.2018 11:00
Data finalizării
02.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.