Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cilindru OKI MC 853

Număr anunț
DA20205656
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI RO8531717)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485 RON
Valoare atribuită
485 RON
Data publicării
02.05.2018 10:53
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

485 RON

din 485 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.