Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SG SSHD2.5 500GB SATA ST500LX025/Reconditionare cartus HP Q2612A
- Număr anunț
- DA20196020
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL "SF.IOSIF MARTURISITORUL" BAIA MARE (CUI 12745352)
- Furnizor / câștigător
- ATC COMPUTER SRL (CUI 15822484)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 502,19 RON
- Valoare finală
- 502,19 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 13:09
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.