Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cartus toner original SHARP AR016LT
- Număr anunț
- DA20191907
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
- Furnizor / câștigător
- START SERVICES SRL (CUI RO30936210)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251,26 RON
- Valoare finală
- 251,26 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 10:55
- Data finalizării
- 02.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.