Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimante laser color

Număr anunț
DA20205610
Autoritate contractantă
Secretariatul de Stat pentru Culte (CUI 26429279)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.100 RON
Valoare atribuită
35.100 RON
Data publicării
02.05.2018 10:52
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.100 RON

din 35.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.