Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Filtru final 0.2 microni pentru producere apa sterila Demicap
- Număr anunț
- DA20201227
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- DACORUM GRUP SRL (CUI RO11609301)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.160 RON
- Valoare finală
- 5.280 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 07:09
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.