Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEZAERATOR MANUAL-AUTOMAT CALEFFI DIN ALAMA CROMATA PT RADIATOARE, PN.MAX.10BAR 1/2"
- Număr anunț
- DA20212804
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42912320-1 · Aparate de aerisire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 556,14 RON
- Valoare atribuită
- 556,14 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 14:29
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 16:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
556,14 RON
din 556,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro