Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMBUSTIBIL

Număr anunț
DA20209606
Autoritate contractantă
REDISZA SA (CUI RO24864080)
Furnizor / câștigător
JETOIL-REM SRL (CUI 30048981)
Cod CPV
09132000-3 · Benzina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.180,93 RON
Valoare atribuită
2.180,93 RON
Data publicării
02.05.2018 12:51
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.180,93 RON

din 2.180,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.