Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVETELE MASA 33*33CM 100BUC/PACH 2STR EXTRAFIN
- Număr anunț
- DA20202037
- Autoritate contractantă
- CRESA MUNICIPIULUI HUSI (CUI 14126034)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 39513200-3 · Servetele de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31,56 RON
- Valoare atribuită
- 31,56 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 08:50
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31,56 RON
din 31,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro