Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OMEPRAZOL ZENTIVA 20 mg
- Număr anunț
- DA20205330
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- 2A FARM SRL (CUI RO27887894)
- Cod CPV
- 33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.096,64 RON
- Valoare atribuită
- 2.096,64 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 10:43
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.096,64 RON
din 2.096,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro