Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DICARBOCALM *30cpr. MASTICABILE / Combinatii (Carbonat de Ca, Mg, Trisilicat Mg)
- Număr anunț
- DA20201122
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122,70 RON
- Valoare atribuită
- 122,70 RON
- Data publicării
- 01.05.2018 16:06
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
122,70 RON
din 122,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro