Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carucior pentru furtun HT 4.500
- Număr anunț
- DA20201591
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Administrare si Exploatare a Pietei Centrale Agroalimentare a Municipiului Campina (CUI RO18171690)
- Furnizor / câștigător
- WASSERTECH SRL (CUI RO24131550)
- Cod CPV
- 34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241 RON
- Valoare atribuită
- 241 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 08:21
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
241 RON
din 241 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro