Atribuită Cumpărare directă

Foc artificii 5 minute categoria F3 F4

Număr anunț
DA36157124
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
ADC ARTIFICII TIMISOARA SRL (CUI 32830851)
Cod CPV
92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
18.07.2024 14:28
Data finalizării
19.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON