Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE CANT ADEZIVATA 22MM

Număr anunț
DA20183832
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
WOOD ENERGY TRANS SRL (CUI RO31709330)
Cod CPV
39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550 RON
Valoare atribuită
550 RON
Data publicării
26.04.2018 14:41
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550 RON

din 550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.