Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi examinare / manusa examinare/ manusi de examinare nesterile LATEX pudrate XS, S, M, L, XL
- Număr anunț
- DA20213409
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960 RON
- Valoare atribuită
- 960 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 14:47
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
960 RON
din 960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro