Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de management proiect finantat prin POPAM

Număr anunț
DA20213043
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI RO17344491)
Furnizor / câștigător
BUSINESS ANALYSIS & STRATEGY CONSULTING SRL (CUI RO28421336)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.500 RON
Valoare atribuită
57.500 RON
Data publicării
02.05.2018 14:36
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 16:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.500 RON

din 57.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.