Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale de constructii
- Număr anunț
- DA20185132
- Autoritate contractantă
- Comuna Ziduri (Primaria) (CUI 2407915)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.482,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.482,04 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 15:24
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.482,04 RON
din 1.482,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro