Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contract achizitie carburant auto pe baza de card
- Număr anunț
- DA20212638
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA, CENTRUL JUDETEAN CLUJ (CUI 20800954)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.406,72 RON
- Valoare atribuită
- 47.406,72 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 14:24
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 16:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47.406,72 RON
din 47.406,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro