Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere Somatom Scope, Mammomat 3000 si Multix Select DR
- Număr anunț
- DA20207575
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.990,44 RON
- Valoare atribuită
- 67.990,44 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 11:47
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67.990,44 RON
din 67.990,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro